;

BRAUC AR JAUNU AUTO IK PĒC 4 GADIEM

Toyota Next ir jauns līzinga risinājums tiem, kas iegādājas jaunu Toyota un nomaina sava esošo automobili daudz ērtākā veidā kā jebkad līdz šim. Toyota parūpēsies par visu procedūru – mūsu pārstāvis sazināsies ar Tevi un izveidos personīgu piedāvājumu. Tajā pašā laikā netiek piemērota papildmaksa par esošā līzinga līguma izbeigšanu. Ar Toyota Next Tev vienmēr būs jaunākais, tehnoloģijām bagātākais un drošākais Toyota modelis.Lai Jūsu vēlme pēc automobiļa Toyota tiktu piepildīta tieši tā, kā Jūs vēlaties, esam izveidojuši ērtu un ātru līzinga pakalpojumu. Toyota ir izturīgs un uzticams automobilis, un tieši pēc šādiem kritērijiem vadījāmies, izvēloties arī līzinga partneri. Sadarbojoties trim savas nozares labākajiem speciālistiem, ir radīts risinājums, kas jaunas Toyota iegādi padara izdevīgu, elastīgu un ērtu. Tādēļ pie stūres varēsiet sēsties ātri un bez liekām formalitātēm.

Ātras atbildes

Tāpat kā mūsu pārstāvniecības prot ātri atbildēt uz visiem jautājumiem par Toyota, arī līzinga atbilde tiek saņemta ātri. Parasti pat 1 stundas laikā.

Ērtums pāri visam

Papildus ātrai formalitāšu nokārtošanai, esam arī nodrošinājuši, ka viss process ir Jums maksimāli ērts. Pie mums Jums savs vērtīgais laiks nav jātērē formalitāšu kārtošanai, jo visas nepieciešamās darbības tiks veiktas kopā ar Jums un uz vietas, uz banku nemaz nav jāiet.

Toyota Līzinga priekšrocības

Ātra atbilde

Raitā un profesionālā sadarbība ar mūsu partneriem ļauj saņemt pozitīvu atbildi par līzingu ātrāk nekā stundas laikā.

Vienkāršs process

Visu papīru kārtošanu varat ērti paveikt kopā ar mūsu profesionālo konsultantu. Nav nepieciešams doties uz banku vai pašam meklēt dažādus līzinga piedāvājumus.

Izdevīga līzinga maiņa

Ja esat pieņēmis labu lēmumu iegādāties jaunu Toyota, savu vecās Toyota līzingu varat mainīt pret jaunu, nemaksājot par līzinga pirmstermiņa pārtraukšanu.

Līzinga iespējas

Operatīvais līzings

Operatīvo līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja vēlaties transportlīdzekli tikai izmantot, taču nevēlaties kļūt par tā īpašnieku. Operatīvā līzinga gadījumā Toyota Līzings iegādājas Jūsu izvēlēto transportlīdzekli un nodod to lietošanā uz norunāto laiku. Jūs par automobiļa izmantošanu maksājat līzinga maksājumus Toyota Līzingam.

Beidzoties līzinga periodam, Jūs varat:

  • turpināt transportlīdzekļa izmantošanu, pagarinot līzinga līgumu (ja transportlīdzekļa vecums to pieļauj);
  • transportlīdzekli nomainīt pret jaunu, izvēloties jaunu automobili un atrodot vecajam transportlīdzeklim pircēju;
  • kļūt par transportlīdzekļa īpašnieku, samaksājot Toyota Līzingam transportlīdzekļa atlikušo vērtību.

Finanšu līzings

Finanšu līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja vēlaties pēc līzinga perioda beigām kļūt par transportlīdzekļa īpašnieku. Finanšu līzinga gadījumā Toyota Līzings iegādājas Jūsu izvēlēto transportlīdzekli un nodod to Jums lietošanā uz norunāto laiku. Jūs par automobiļa izmantošanu maksājat līzinga maksājumus Toyota Līzingam. Samaksājot pēdējo līzinga maksājumu, iegūstat transportlīdzekļa īpašuma tiesības. Ja vēlaties mazākus līzinga maksājumus vai arī, beidzoties līzinga periodam, pagarināt līgumu, ir iespējams līzinga perioda beigām atstāt vienu lielāku līzinga maksājumu.